Cond Ecologic Ville
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Verwarmd zwembad |
| Sportactiviteiten Tennisveld | Spa en ontspanning Jacuzzi | Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge |
| Kindvriendelijk Kinderspeelruimte Speelzaal | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De 1-slaapkamer Cond Ecologic Ville Caldas Novas ligt op 2 km van de Jardim Japones en nodigt gasten uit om toeristische bestemmingen te verkennen. De 35 m² grote villa heeft een bubbelbad en een sauna en is geschikt voor 5 personen.
De Clube Privé is binnen 25 minuten wandelen gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het diRoma Acqua Park, gelegen op 2,1 km afstand.
Dit vakantiehuis heeft uitzicht op de berg en bestaat uit een keuken. Airconditioning zijn aanwezig voor een comfortabel verblijf.
Gasten kunnen dineren in Pau - A, gelegen op loopafstand van 25 minuten van deze 1-badkamer accommodatie. Reizigers kunnen gemakkelijk de luchthaven Caldas Novas bereiken, die op 5 km van Cond Ecologic Ville ligt.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Restaurant
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Verwarmd zwembad
- Buitenzwembad
- Vermaak
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Sauna
- Jacuzzi
- Tennisveld
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Tuinmeubelen
- Kinderspeelruimte
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Cond Ecologic Ville van de luchthaven Caldas Novas?
Cond Ecologic Ville ligt op 10 minuten rijden van de luchthaven Caldas Novas. - ❓
Welke betaalmethoden staat Cond Ecologic Ville toe?
Cond Ecologic Ville accepteert betalingsmethoden zoals American Express, Visa en Diners Club. - ❓
Welke diensten biedt Cond Ecologic Ville aan zijn gasten?
Cond Ecologic Ville biedt diensten zoals 24-uurs receptie. - ❓
Is er een keuken in dit vakantiehuis?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in dit vakantiehuis. - ❓
Wie zijn de meest regelmatige gasten in deze villa?
Hoewel deze villa vooral geliefd is bij gasten met kinderen, zijn alle gasten welkom. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Cond Ecologic Ville?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Caldas Novas zijn het diRoma Acqua Park en het Watermonument, die respectievelijk op 2 en 2,1 km van Cond Ecologic Ville liggen. Daarnaast is de Clube Privé (1 km) ook een aanrader om te bezoeken. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Cond Ecologic Ville waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Cond Ecologic Ville kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad en een sauna.